SHOWROOM.

.about leather.

.about leather.

Značka Barbory Musilové .about leather., fungující od roku 2018, se zaměřuje na výrobu ledvinek, kabelek, psaníček a batohů z kvalitní italské kůže, která je druhotným materiálem masného průmyslu. Všechny vzniklé kolekce propojuje jedno motto: “V jednoduchosti je krása”, kterým se Barbora řídí. Všechny produkty vznikají v mini sériích,  v České republice, a jelikož je to ruční práce každý kus originálem. Důležitou hodnotou značky je důraz na udržitelnost, kvalitu, praktičnost a funkčnost, proto Vám tyto kožené doplňky vydrží  v šatníku hned několik let.


1. Víme, že k navrhování kabelek tě přivedla vlastní potřeba tašky na každodenní nošení, která na trhu chyběla. Vlastníš stále tašku, kterou jsi vyrobila jako první? Kolik kabelek střídáš nyní?

Ano, potřebovala jsem na plac /dělala jsem filmovou produkci/ něco, kam si připnu vysílačku a dam telefon a dispozice. Tak jsem pátrala na českém trhu po něčem a ve finále si ji ušila sama, protože jsem nic takového nenašla. Mám ji, docela často ji ukazuji zákaznicím v ateliéru, když jim říkám o neplánovaném vzniku značky. 

Miluju mini bumbag, bez té nevyjdu z domu, pak tašku na notebook, shopper bag a rucksack.

2. V tvojí tvorbě je důležitá nadčasovost a minimalismus, no nebojíš se ani zdobení kabelek výrazným šperkem. Co tě inspiruje při navrhování nových kolekcí?

Ona kolekce .be sinful. vznikla pro loňský Designblok. Chtěla jsem tam jít s něčím jiným než s klasickou nabídkou.

Tak jsme s kamarádkou Dick wolf propojily dvě řemesla a povznesly kabelky na luxusní doplněk.

3. Nyní máš novou kolekci .about home. a pro Hithit kampaň jsi taky poprvé připravila speciální workshop ve svém ateliéru, je ještě něco, na co se můžeme z tvojí dílny těšit? Popíšeš nám blíže své novinky?

.about home. mám v hlavě přes rok, jen nebyl čas se tomu více věnovat, tak jsem ráda, že se to konečně začíná dít. Přemýšlela jsem, jak zpracovat zbytky kůže, zároveň nás Covid zavřel doma a bylo jasný, že to chceme mít kolem sebe hezký, příjemný, trávili jsme doma mnohem více času než v normální situaci, takže jsem to viděla jako jasný krok. Navíc to tu v Čechách nikdo nedělá.

Workshop je pouze a jen pro zákazníky na naši Hithit kampaň, takže zcela ojedinělá šance, jak nakouknout pod pokličku a zkusit si práci s kůží..


Obchod

Jsme sdílený projekt osmi českých designerů, doplněný o jednu maďarskou značku, fungující od roku 2015. Najdete u nás vše od oblečení, přes šperky, obuv, kabelky až po brýlové obroučky a bytový design. Podporujeme lokální tvorbu společně s kvalitou a šetrným přístupem k přírodě a okolí. Sídlíme v minimalistickém prostoru v centru Prahy na adrese Klimentská 3, kde je Vám k dispozici každý den přímo jeden z designerů, proto je zaručeno, že se Vám dostane té nejlepší a nejkvalitnější péče. 

Každé tři měsíce nabízíme prostor hostující značce, která u nás představí svou nejnovější kolekci a obohatí náš showroom o další zajímavý element. 

Adresa otevřít mapu

Klimentská 3

Praha 1

Telefon

+420 605 047 771

E-mail

showroomdot@gmail.com

Zodpovědná osoba

Zuzana Hartlová

Chelčického 14, Praha 3, 130 00

IČO 02081750 

Otevírací hodiny

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
13:00 - 21:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
zavřeno

Chcete být informováni o našich VIP akcích a nových designérských projektech?