SHOWROOM.

POMOZTE NÁM TO SPOLEČNĚ ZNOVU ROZJET! NABÍRÁME NOVÝ DECH A TĚŠÍME SE NA VÁS!

Po dlouhém lockdownu, přemítání a bilancování máme jasno! Nic nás nezastaví!!! Opět otevíráme náš milovaný Showroom. ♥, a abychom vás trochu navnadili na nákup u nás a zároveň ukázali, že nezapomínáme na Vás, naše věrné zákazníky, otevíráme na 30 dní náš improvizovaný e-shop na HITHITU.

O co nám vlastně jde? Chceme Vás motivovat a dostat znovu k nám do showroomu, který je už přes rok s krátkými přestávkami bez zákazníků, a to mu nesluší. Na výběr máme speciální odměny, doslova šité na míru, originální limitované kolekce a workshopy a doufáme, že se po dlouhém bezkontaktním období vrátíte z on-line světa zase přímo za námi. Kontakt se zákazníkem je naším středobodem a inspirací, bez které naše práce ztrácí hlavní smysl a poslání.

Buďte mezi prvními, prohlédněte si naši speciální nabídku, předplaťte si nákup s výhodami a buďte připraveni až se otevřou brány našeho designového chrámu!

Jsme Showroom. Společný projekt osmi českých designerů fungující od roku 2015. Sdílená galerie, kde vedle našich produktů můžete denně potkat i každého z nás. Najdete u nás vše z designu od oblečení, přes šperky, obuv, kabelky až po originální brýlové obroučky. Jsme lokální výrobci s šetrným přístupem k přírodě a okolí. Sídlíme v minimalistickém prostoru v centru Prahy na adrese Klimentská 3, který byl téměř po celou dobu pandemie zavřený a prázdný.

Těšíme se na Vás!

obě Kláry, Ondřej s Eliškou, Lenička se Zuzkou, Barbora, Jiyeon, Niki a Adéla ♥Naše kampaň na Hithit

Speciální nabídka na Hithit

Would you like to get info on our VIP promotions and new designer cooperation?