SHOWROOM.

Objet petit a

Objet petit a

“Objet petit a” je projekt, za kterým stojí designérka Tereza Švolíková. Na základě stále probíhajícího procesu a experimentu vznikají kolekce spodního prádla, jejichž základem je výběr vzácných delikátních materiálů, práce s barvou a dekorativními detaily. V jejích rukou tak vzniká intimní svět plný taktilních, zrakových a čichových percepcí, v němž zkoumá způsoby, jak potěšit všechny smysly. Pro výrobu prádla Tereza používá hedvábné látky, které jsou ručně barvené výhradně přírodními pigmenty získanými přímo ze surových rostlinných ingrediencí. Jak už název značky vycházející z psychoanalytické teorie Jacquese Lacana napovídá, její produkty symbolizují neopakovatelnou jedinečnost člověka, krásu pomíjivého okamžiku a především nezachytitelný Objekt touhy.

Aktuálně představila Tereza kolekci několika produktů a nové pigmenty, kterým předcházelo jako obvykle mnoho experimentů. Ústředním motivem této kolekce je tajemné Titillo, památeční předmět s pramenem vlasů milované osoby, který se v kolekci objevuje stylizovaný v podobě drobných hedvábných dráždítek přímo na spodním prádle. Barevná škála nové kolekce se pohybuje v odstínech champagne, pudrově růžové a hnědočervené, které vznikly kombinací pigmentů ze slupek vlašského ořechu a dřeva červeného santalu. Tyto delikátní materiály jsou doplněné drobnými ozdůbkami ze čtrnáctikarátového zlata a nebo také starožitné komponenty, díky kterým existují některé konkrétní kousky z kolekce pouze v limitovaném počtu.

Host od 6. 12. 2022 do 5. 3. 2023
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a

Obchod

Jsme sdílený projekt osmi českých designerů, doplněný o jednu maďarskou značku, fungující od roku 2015. Najdete u nás vše od oblečení, přes šperky, obuv, kabelky až po brýlové obroučky a bytový design. Podporujeme lokální tvorbu společně s kvalitou a šetrným přístupem k přírodě a okolí. Sídlíme v minimalistickém prostoru v centru Prahy na adrese Klimentská 3, kde je Vám k dispozici každý den přímo jeden z designerů, proto je zaručeno, že se Vám dostane té nejlepší a nejkvalitnější péče. 

Každé tři měsíce nabízíme prostor hostující značce, která u nás představí svou nejnovější kolekci a obohatí náš showroom o další zajímavý element. 

Adresa otevřít mapu

Klimentská 3

Praha 1

Telefon

+420 605 047 771

E-mail

showroomdot@gmail.com

Zodpovědná osoba

Zuzana Basterrech

Chelčického 14, Praha 3, 130 00

IČO 02081750 

Otevírací hodiny

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
.
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00 (11. a 18. 12. 2022)

Chcete být informováni o našich VIP akcích a nových designérských projektech?