SHOWROOM.

Hosté

PART

PART

Aktuální host

Značka PART se zrodila v roce 2017 z lásky k jednoduchosti a kvalitně zpracovaným řemeslným výrobkům. 

Název odkazuje nejen na historii a tradici města Partizánske, kde návrhy vznikají, ale také na všechny části skládačky, díky kterým vzniká dokonalý produkt. 

`Svou inspiraci nacházíme v letech zkušeností, na místech, která navštěvujeme, ale iv našem okolí. Chceme přinášet snadno rozpoznatelný design s důrazem na kvalitu zpracování, zabalený v té správné dávce minimalismu. Lokální však není jen náš design. Produkce všech kolekcí PART je soustředěna na Slovensku a svým přístupem se snažíme vytvářet produkty, které budou co nejméně zatěžovat životní prostředí. Udržitelnost lze definovat několika způsoby, jedním z nich je i nadčasovost. Právě proto chceme vytvořit značku, která bude mít co říci. Nejen dnes, ale také za mnoho let.`

Part rukopis je elegance v souhře s minimalismem.

7. 3. 2024 - 7. 6. 2024

ORACULUM

ORACULUM

Aktuální host

Česká značka parfémových olejů, které díky vysoké koncentraci vonných esencí vydrží na vašem těle i několik hodin. Olejová báze se přizpůsobí každé kůži na míru, takže na každém těle i během různých ročních období voní jinak a osobitě. Poznejte samu sebe skrze parfém. Vůně symbolizuje každodennost, účinkuje na naši náladu i sebevědomí. 

ZAKLADATELKA, RENÁTA MUCHOVÁ

Jsem obdivovatelkou všeho vizuálna, dobrého jídla a pití, objevování, a také člověk, který s respektem přijímá všechny okamžiky života. 

Ve svém životě se snažím dělat věci tak dobře, jak mi to daná skutečnost dovolí. Miluji se pro věci nadchnout, tvořit je kousek po kousku a žít tím, co dělám. To vždy budu dávat každé lahvičce parfému, každému malému detailu produktu i komunikaci s vámi.

Moje cesta ke značce Oraculum byla na počátku poháněna touhou po parfému, který by podrthl a vyjádřil mou osobnost. Na ten jsem bohužel nenarazila na českém, ani zahraničním trhu. Zároveň mi v tomto odvětí chyběla značka, která žije s lidmi, prožívá s nimi každý okamžiky jejich slastí i strastí a dělá věci bez kompromisů. Rozhodla jsem se, že parfémy Oraculum budou unikátní nejen kvalitou. Že budou mít vysoký podíl vonných esencí, který není v kategorii standardem. Rozhodla jsem se, že parfémem to nekončí a budování komunity kolem značky Oraculum vnímám jako další krok v budování této značky. 

Chtěla jsem vytvořit něco, co s vámi bude oslavovat každodennost ve vší její kráse.

20. 5. 2023 - 20. 5. 2024

Produkt od ORACULUM
Produkt od ORACULUM
Produkt od ORACULUM
Produkt od ORACULUM
Eva Růžičková

Eva Růžičková

Eva Růžičková je absoloventka pražské UMPRUM ateliéru K.O.V. pod vedením Evy Eisler. Během studia prošla stáží na Burg Giebichenstein University of Art and Design v německém Halle v ateliéru Schmuck Daniela Krugra. V roce 2016 byla její práce vybrána na prestižní přehlídku TALENTE v Mnichově. Vystavovala také v Miláně, New Yorku, Berlíně či Londýně.

“Fascinuje mě řemeslo, technologie a nekonečný potenciál materiálů. Proto ráda experimentuji a využívám materiály jako je dřevo, korek, břidlice, perleť a mnoho dalších. Důraz kladu také na precizní řemeslné zpracování a detail. Šperk vnímám jako osobní až intimní výpověď, něco tělu velice blízkého, chtěla bych ve své práci obsáhnout tyto pro mě důležité principy - vznik, růst, rovnováha, tělesnost a cit.”

7. 12. 2023 - 6. 3. 2024

Produkt od Eva Růžičková
Produkt od Eva Růžičková
Produkt od Eva Růžičková
Giulia A'more

Giulia A'more

Polská značka oblečení přináší minimalistické kousky s vintage nádechem, inspirované Itálií, starou hudbou, fotografií i filmem. V jednotlivých kouskách si prostě budete připadat jako filmová hvězda! Nadčasové kousky jsou ušité z kvalitních materiálů jako je viskóza, cupro nebo modal a plně vyrobené na území Polska.

20. 5. 2023 - 20. 8. 2023

Produkt od Giulia A'more
Produkt od Giulia A'more
Produkt od Giulia A'more
Produkt od Giulia A'more
Objet petit a

Objet petit a

“Objet petit a” je projekt, za kterým stojí designérka Tereza Švolíková. Na základě stále probíhajícího procesu a experimentu vznikají kolekce spodního prádla, jejichž základem je výběr vzácných delikátních materiálů, práce s barvou a dekorativními detaily. V jejích rukou tak vzniká intimní svět plný taktilních, zrakových a čichových percepcí, v němž zkoumá způsoby, jak potěšit všechny smysly. Pro výrobu prádla Tereza používá hedvábné látky, které jsou ručně barvené výhradně přírodními pigmenty získanými přímo ze surových rostlinných ingrediencí. Jak už název značky vycházející z psychoanalytické teorie Jacquese Lacana napovídá, její produkty symbolizují neopakovatelnou jedinečnost člověka, krásu pomíjivého okamžiku a především nezachytitelný Objekt touhy.

Aktuálně představila Tereza kolekci několika produktů a nové pigmenty, kterým předcházelo jako obvykle mnoho experimentů. Ústředním motivem této kolekce je tajemné Titillo, památeční předmět s pramenem vlasů milované osoby, který se v kolekci objevuje stylizovaný v podobě drobných hedvábných dráždítek přímo na spodním prádle. Barevná škála nové kolekce se pohybuje v odstínech champagne, pudrově růžové a hnědočervené, které vznikly kombinací pigmentů ze slupek vlašského ořechu a dřeva červeného santalu. Tyto delikátní materiály jsou doplněné drobnými ozdůbkami ze čtrnáctikarátového zlata a nebo také starožitné komponenty, díky kterým existují některé konkrétní kousky z kolekce pouze v limitovaném počtu.

6. 12. 2022 - 5. 3. 2023

Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Produkt od Objet petit a
Naniche

Naniche

Lehce extravagantní modely nezávislé české značky NANICHE vznikají pod tvůrčím vedením Natalie Dufkové, absolventky Ateliéru oděvu a obuvi na UMPRUM u profesorky Liběny Rochové. S bakalářskou kolekcí „Neverending Masopust” slavila úspěch na Shanghai Fashion Week SS2020 i na prestižní evropské události pro mladé kreativní designéry Fashion Clash v Maastrichtu. Modely několikrát prezentovala i na přehlídce Bunka Fashion Graduate University v Tokiu, v Japonsku také nedávno absolvovala pracovní stáž u značky Matohu. 

Naniche je určena pro klientelu, která je náročná – nespěchá, ale korzuje, nehltá, ale degustuje, nehýří, ale investuje. Jakkoliv opulentní se mohou některé modely zdát, jsou udržitelné, kladou důraz na stálost a lokálnost materiálů a precizní zpracování. 

V roce 2021 byla značka Naniche ve finále Czech Grand Design, a také slavila výhru v kategorii Levis Award mezinárodní soutěže Diploma Selection v rámci Designblok 2021.
7. 6. 2022 - 7. 9. 2022

WODD

WODD

Kabelky jen ze tří ingrediencí – dřeva, kůže a originality

V rodinné firmě tvoříme originální dřevěné kabelky s elegantním a nadčasovým designem. Dva roky jsme pracovali na vývoji jedinečného designu s mnoha původními detaily. Všechny kabelky vyrábíme ve vlastní dílně v České republice. Máme úplnou kontrolu nad procesem výroby. Proto si můžete být jisti, že s kabelkou WODD získáváte originální šperk ze dřeva a kůže. Vaše nová kabelka bude jediná na světě.

Pečlivá ruční práce

Každé kabelce věnujeme desítky hodin ruční práce. Do každého dřevěného dílu vyvrtáme 350 dírek. Ano, ručně. Koženou část přišíváme k dřevěnému tělu kabelky sedlářským stehem. Ručně šijeme také uši. Na každé kabelce najdete přibližně 1000 ručních stehů. Rozhodli jsme se pro ruční šití, tradiční řemeslo náročné na čas a soustředění. Tady se opravdu nedá nic uspěchat.

Harmonie dřeva a kůže

Čím je to dřevo barvené? Přírodou! Dřevo nebarvíme. Nemáme k tomu důvod. Kabelky WODD barví příroda, ne chemie. Záleží nám na tom, aby vám kabelka dělala radost mnoho let. Proto nakupujeme nejkvalitnější anilinovou kůži u špičkového evropského výrobce se 150letou tradicí. S kabelkou WODD máte přírodu stále na dosah.

Elegantní a praktické zavírání

Dřevo není to jediné, co činí kabelku WODD jedinečnou. Zkonstruovali jsme originální magnetické zavírání, které máme chráněné patentem. Praktické, elegantní a bezpečné. Funguje dokonale ve spojení s dřevěným dílem kabelky. Věříme, že si budete otevírání a zavírání kabelky jednou rukou s potěšením užívat.

Doživotní servis zdarma

S kabelkou WODD získáváte bezplatný doživotní servis. O svou kabelku nemusíte mít starost. Pokud chcete mít kabelku stále jako novou, stačí nám ji předat, a my vám ji ZDARMA uvedeme do nejlepší možné kondice. O servis si můžete říct pokaždé, kdy to uznáte za vhodné.

Luxusní také uvnitř

Kabelky WODD jsou dokonalé i na místech, které nejsou na první pohled vidět. Vnitřní prostor vyplňuje sametově hebká kůže na měkkém polstrování. Ten pocit vám udělá radost pokaždé, když do kabelky vložíte ruku. 

Nožky z ebenového dřeva

Nožky jsme vyrobili z ebenu, z velmi vzácného a odolného dřeva. Eben skvěle plní svůj účel, a nožky díky němu zůstanou krásné napořád. 

Povrch ošetřen přírodním olejem

Povrch dřeva ošetřujeme přípravkem z přírodních olejů a vosků, které se používají při výrobě potravin a kosmetiky. Věříme, že jsou tyto složky výborné i pro ochranu naší kabelky. Povrchová úprava splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro použití na dětských hračkách. Tato přírodní bezbarvá vrstva skvěle ochrání vaši kabelku před sluncem, vodou a povětrnostními vlivy.

Název značky WODD

Především je to přesmyčka. Většina lidí si možná při prvním pohledu ani nevšimne, že nejde o slovo WOOD. Název vyslovujeme vód. V angličtině slovo „odd” znamená „zvláštní, neobvyklý”. Když před něj dáme „W” (W jako wood), vznikne nám vlastně zkratka „wood odd“. Takže něco jako zvláštní, neobvykle použité dřevo. A to přesně je u našich kabelek. Je to tedy přesmyčka i zkratka, která dává smysl. Slovo WODD navíc pěkně vypadá. 

7. 4. 2022 - 7. 6. 2022

Produkt od WODD
Produkt od WODD
Produkt od WODD
Produkt od WODD
Linda Havrlíková

Linda Havrlíková

Linda Havrlíková se věnuje propagaci české ovčí vlny, která má zanedbatelné uplatnění. Podporuje tradiční zpracování vlny v textilním průmyslu, které má v ČR velmi bohatou historii avšak od 90 let spíše zaniká. Snahou je zavedení zvýšené poptávky po české ovčí vlně. Spolupracuje s ryze českýma továrnama. Navrhuje vazby, barvy a další úpravy materiálů. Na výrobu 100% vlněných látek používá lokální ovčí rouno.

Pod stejnojmennou značkou navrhuje minimalistické oděvy na míru z těchto vlněných látek. Koncept podporuje lokální trvale udržitelný rozvoj. Eminentní se stává využití obnovitelných lokálních možností k produkci oděvů, tedy ovčí vlny jako zdroj pro textilní výrobu a vodní energie jako zdroj pro samotné šití oděvů a provoz oděvního studia. Celý koncept tvorby Lindy Havrlíkové se snaží zmírnit současné neadekvátní zrychlení času, a proto vsazuje do jednotlivých oděvů silný dojem existence přítomného okamžiku.

Koncept mé tvorby reaguje na zrychlené vnímání času současného života a nositelky nabádá ke zpomalení. Téma tvorby vychází ze své vlastní podstaty. Protože čas a také trpělivost jsou důležitými pojmy při celém náročném procesu zpracování ovčího rouna do finálního oděvu. Velmi se zajímám o trvale udržitelný rozvoj naší země. A tak pracuji s přírodními obnovitelnými zdroji, tedy s ovčím rounem pro výrobu látek a elektřinou z vlastní malé vodní elektrárny pro šití samotných oděvů.

15. 12. 2021 - 14. 3. 2022

Produkt od Linda Havrlíková
Produkt od Linda Havrlíková
Produkt od Linda Havrlíková
Produkt od Linda Havrlíková
Paralel

Paralel

Pohodlné a univerzální oblečení vymyšleno muži pro muže. Základní kousky šatníku pro jakoukoliv agendu a snadný začátek dne.  

Navrženo a vyrobeno v České republice, z chytrých přírodních vláken – funkční, minimalistické, nenáročné na údržbu. 

MYŠLENKA

Probuzení, ráno, příprava na den před vámi. Přemýšlíte nad denní agendou, povinnostmi. 

Ranní schůzky, oběd s přáteli, odpoledne v kanceláři, večer sport, pak čas na rodinu.

Dny si plánujete hodinu po hodině, připravujete se. Každý den je v něčem jiný.

Hledáte zkratky. 

Jak si ranní rutinu usnadnit? Jak zajistit, že se budete cítit komfortně a vypadat dobře při každé příležitosti bez ohledu na vaši agendu?

Naše filozofie je jednoduchá – dělat to nejlepší oblečení pro aktivního muže: Komfortní a univerzální. 

Jednoduché rána, komfort, svěží pocit na konci dne a příjemné spaní.

Buďte vždy sebou.

Yourself Anywhere. Wearing Paralel.

DESIGN

Paralel reaguje na denní potřeby mužů. Nadčasový design oblečení je vytvořen rukou české módní designérky Zuzany Basterrech. Ve svých návrzích vyjadřuje svěží, minimalistický a elegantní styl, důležitý pro moderního aktivního muže.

VÝROBA

Zavázali jsme se k odpovědnosti. Oblečení vyrábíme lokálně, ve vysoké kvalitě a s minimálním dopadem na životní prostředí.

Naši dodavatelé pocházejí z Evropy, ze zemí s dlouhou historii v oděvním průmyslu. 

Ceníme si řemeslnou výrobu, i proto je každý kus oblečení Paralel vyráběn ručně v naší domovní České republice. Procesy a dodavatelský řetězec kontinuálně optimalizujeme k naplnění naší mise zodpovědného odívání.

MATERIÁLY

Látky pro Paralel jsou složeny z různých přírodních vláken spojených do úpletů způsobem, který vylepšuje jejich přirozené vlastnosti (přenos vlhkosti, zajišťování průdyšnosti, odolnost vůči promačkání, hedvábný dotyk atp.). Jednotlivá složení dělají finální materiál funkčním a příjemným na dotek. Soustředíme se na úplety vyrobeny z přírodních a patentovaných vláken jako například Tencel® a SeaCell™ 

Tencel® je organické vlákno z lyocellu, získané z eukalyptu jako výsledek udržitelného výrobního procesu, při kterém je spotřeba vody ve srovnání s produkcí bavlny minimální. Morfologie a chemické složení tohoto vlákna poskytují excelentní schopnost práce s vlhkostí. Kruhová kros sekce potlačuje vznik a množení baktérií. Mezi ostatní vlastnosti patří přirozená odolnost vůči promačkání, nižší nutnost žehlení a hedvábný dotek.

SeaCell™ je unikátní organické vlákno z lyocellu obohacené mořskými řasy. Vlákno je průdyšné, lehké a jemné na dotek. Nejpůsobivějším aspektem tohoto vlákna jsou živiny z mořských řas, které ve vláknu zůstávají (železo, vápníku, hořčíků a vitamínu E). Přirozená vlhkost z těla podporuje přenos živin při doteku kůže s látkou. Mezi jiné neméně působivé vlastnosti patří rychlá absorpce potu, což vlákno předurčuje k využití pro výrobu spodního prádla.

Seacell™ se vyrábí exkluzivně z udržitelných přírodních zdrojů – dřeva a mořských řas – použitím metod které šetří energii a zdroje. Vlákno je vyráběno s nulovým dopadem na emise oxidu uhličitého a je kompletně biodegradovatelné..

14. 9. 2021 - 13. 12. 2021

Produkt od Paralel
Produkt od Paralel
Produkt od Paralel
Produkt od Paralel
Yage Organics

Yage Organics

Hostující značka organické kosmetiky, která nyní doplňuje naše řady. Eko luxusní kosmetika určena pro všechny ženy, které o sebe rády pečují a kladou důraz na kvalitu. Kosmetická řada inspirována korejským systémem péče o pleť obohacená o vitamíny, extrakty z exotických rostlin, vzácné oleje a minerály. Samozřejmostí pro zakladatelku Petru Drvoštěpovou je také důraz na udržitelnost a transparentnost. Péče o pleť jako rituál, na který se budete každý den těšit.

17. 9. 2020 - 17. 2. 2021

Produkt od Yage Organics
Produkt od Yage Organics
Produkt od Yage Organics
Produkt od Yage Organics
MIK

MIK

Jana Mikešová

Jana Mikešová doplnila sortiment Showroom. o pletené čepice šály a čelenky. Pro svou tvorbu využívá kvalitní vlněné a alpakové materiály z Jižní Ameriky, a v jejím sortimentu naleznete nejen tyto doplňky, ale i svetry a šaty z vlněného úpletu a vlněných tkanin z Itálie. Ruční práce, lokální výroba a kvalitní materiály jsou hlavními znaky této české značky.

17. 9. 2019 - 1. 3. 2020

Produkt od MIK
Produkt od MIK
Produkt od MIK
Produkt od MIK
Lenka Sršňová

Lenka Sršňová

Kolekce Monochroma a Fullove slovenské módní hvězdy Lenky Sršňové rozzářily prostory Showroom. Výrazné barvy, jejich kombinování a autorské nášivky doplňují minimalistické střihy šatů a mikin. Návštěvu designérky doprovázely i dva úspěšné workshopy výroby originálních mikin.

17. 9. 2019 - 16. 11. 2019

Produkt od Lenka Sršňová
Produkt od Lenka Sršňová
Produkt od Lenka Sršňová
Produkt od Lenka Sršňová
Gravelli Jewellery

Gravelli Jewellery

Šperky vyrobené z netradičních a nestárnoucích materiálů jako je beton a chirurgická ocel. Minimalistické a čisté linie, které se jen tak neokoukají. 

18. 6. 2019 - 16. 9. 2019

Produkt od Gravelli Jewellery
Produkt od Gravelli Jewellery
Produkt od Gravelli Jewellery
Produkt od Gravelli Jewellery
VS

VS

Vendula Šulanová

Vendula Šulanová u nás v Showroom. představila limitovanou kolekci s názvem Black meets white. Nesmrtelná kombinace černé a bílé, harmonické kontrasty a nadčasové střihy vhodné pro moderní, osobité a dynamické ženy. 


11. 3. 2019 - 17. 6. 2019

Produkt od VS
Produkt od VS
Produkt od VS
Produkt od VS
Klára Bílá

Klára Bílá

Šperky od Kláry Bílé a speciálně vytvořená kolekce Leafs pro náš Showroom. Návrat k přírodě v podobě ručně vyráběných náušnic, náhrdelníků a prstenů ve tvaru listů stromů, které jsou němými svědky zapomenutých vzpomínek. Kolekce jako připomínka těchto zapomenutých událostí a její ruční výroba, která z každého kousku dělá originál. 

10. 9. 2018 - 10. 12. 2018

Produkt od Klára Bílá
Produkt od Klára Bílá
Produkt od Klára Bílá
Produkt od Klára Bílá
Krakora

Krakora

Lucie Králová

Velmi ženská a nadčasová značka, která u nás představila kolekci šatů, kabátů a topů z hedvábí, vlny a viskózy. V hlavní roli minimalistické střihy a vrstvení bez zbytečné extravagance, přesto velmi elegantní a šik. 

27. 3. 2018 - 9. 9. 2018

Produkt od Krakora
Produkt od Krakora
Produkt od Krakora
Produkt od Krakora
La Modista & EZ/Lab sneakers

La Modista & EZ/Lab sneakers

Od hlavy až k patě. Na přelomu let 2017 a 2018 jsme u nás představili značku La Modista, která je špičkou ve světě klobouků, autorka Petra Kvarčáková do České republiky přinesla britský způsob výroby a také provedení všech klobouků, které v její dílně vznikají. EZ/Lab sneakers, která se specializuje na výrobu minimalistických až futuristických tenisek, tvoří z té nejkvalitnější a nejjemnější kůže. Obě značky se zaměřují na výrobu velmi ikonických kousků, které Váš šatník skvěle ozvláštní.


5. 12. 2017 - 26. 3. 2018

Produkt od La Modista & EZ/Lab sneakers
Produkt od La Modista & EZ/Lab sneakers
Produkt od La Modista & EZ/Lab sneakers
Produkt od La Modista & EZ/Lab sneakers
Tilak by Boa design

Tilak by Boa design

Na konci roku 2017 si u nás přišli na své pánové. Streetwearová kolekce Poutnik plná funkčních bund, mikin a kalhot, která svou univerzálností doplní šatník každého moderního muže. Kolekce vznikla ve spolupráci s pražským designérským studiem Boa. 

5. 9. 2017 - 4. 12. 2017

Produkt od Tilak by Boa design
Produkt od Tilak by Boa design
Produkt od Tilak by Boa design
Produkt od Tilak by Boa design
Playbag

Playbag

Kožené kousky, které Vám vydrží navždy. To jsou batohy, kabelky, peněženky a pásky od české značky playbag, kterou jsme v rámci naší vernisáže měli možnost představit i u nás v Showroom.


20. 6. 2017 - 4. 9. 2017

Produkt od Playbag
Produkt od Playbag
Produkt od Playbag
Produkt od Playbag
Mi Fashion Label

Mi Fashion Label

Kolekce CUT OUT, kterou u nás představila designérka Lenka Mulabegovič, je inspirována obrazem Petra Písaříka. Princip opakujícího se motivu, který působí, že je náhodně vyříznut z celkové kompozice. 


7. 3. 2017 - 19. 6. 2017

Produkt od Mi Fashion Label
Produkt od Mi Fashion Label
Produkt od Mi Fashion Label
Produkt od Mi Fashion Label
Dana Bezděková

Dana Bezděková

Šperky s otiskem dávných vzpomínek, to jsou jedinečné minimalistické kousky od Dany Bezděkové, jejíž šperky jsme v rámci tříměsíční vernisáže vystavovali v Showroom. Hravost, se kterou autorka objevuje kouzla mechaniky a pohybu, se promítá do každého kousku, který se proměňuje s pohybem nositele. Velmi minimalistické, inspirované technologií a zapomenutými předměty. 

6. 12. 2016 - 6. 3. 2017

Produkt od Dana Bezděková
Produkt od Dana Bezděková
Produkt od Dana Bezděková
Produkt od Dana Bezděková
ZEW

ZEW

Svou první kolekci slunečních brýlí u nás představilo brýlařské duo Antonína a Matěje, kteří stojí za značkou ZEW. Jedinečnosti a preciznost ruční výroby je otisknuta v každém kousku, který zároveň, díky individuálnímu přístupu, dokáže podtrhnout charakter svého nositele. 

14. 6. 2016 - 1. 3. 2017

Produkt od ZEW
Produkt od ZEW
Produkt od ZEW
Produkt od ZEW
Sharka Bosakova

Sharka Bosakova

Kolekce Luminous Heart, se kterou se u nás Šárka představila, je inspirována australským obzorem, syrovou silou země a kosmopolitou. Hledání linie a formy oděvu ve spojení s pohybem je symbolizováno umístěním grafického tisku na každém kusu oděvu kolekce. 


8. 3. 2016 - 6. 9. 2016

Produkt od Sharka Bosakova
Produkt od Sharka Bosakova
Produkt od Sharka Bosakova
Produkt od Sharka Bosakova
Cockerel

Cockerel

Lenka Kohoutová

Dnes jedna z našich stálých designéru, se na přelomu roku 2015 a 2016 stala naším druhým hostem v rámci hostování v Showroom. Kolekce vlněných sak, kabátů a maxi šatů s plisováním ve výrazných barvách. Odraz 60.let je v této kolekci opravdu znát.

8. 12. 2015 - 7. 3. 2016

Produkt od Cockerel
Produkt od Cockerel
Produkt od Cockerel
Produkt od Cockerel
Marie Mukařovská

Marie Mukařovská

Tato talentovaná brněnská módní návrhářka v Showroomu. vystavovala svou kolekci Dekadente plnou hedvábných šatů, topů a vlněných kabátů.

1. 10. 2015 - 9. 12. 2015

Produkt od Marie Mukařovská
Produkt od Marie Mukařovská
Produkt od Marie Mukařovská
Produkt od Marie Mukařovská
Plove

Plove

Pavlína Miklasová

Pavlína Miklasová u nás jako úplně první host představila kolekci výrazných plavek, plážových tašek a domácího oblečení. Dnes je značka rozšířena o nové designy plavek a známá pro výrobu sandálků z plavkoviny, za jejichž designem stojí Barbora Veselá. 

11. 6. 2015 - 10. 9. 2015

Produkt od Plove
Produkt od Plove
Produkt od Plove
Produkt od Plove

Chcete být informováni o našich VIP akcích a nových designérských projektech?