SHOWROOM.

ORACULUM

ORACULUM

Česká značka parfémových olejů, které díky vysoké koncentraci vonných esencí vydrží na vašem těle i několik hodin. Olejová báze se přizpůsobí každé kůži na míru, takže na každém těle i během různých ročních období voní jinak a osobitě. Poznejte samu sebe skrze parfém. Vůně symbolizuje každodennost, účinkuje na naši náladu i sebevědomí. 

ZAKLADATELKA, RENÁTA MUCHOVÁ

Jsem obdivovatelkou všeho vizuálna, dobrého jídla a pití, objevování, a také člověk, který s respektem přijímá všechny okamžiky života. 

Ve svém životě se snažím dělat věci tak dobře, jak mi to daná skutečnost dovolí. Miluji se pro věci nadchnout, tvořit je kousek po kousku a žít tím, co dělám. To vždy budu dávat každé lahvičce parfému, každému malému detailu produktu i komunikaci s vámi.

Moje cesta ke značce Oraculum byla na počátku poháněna touhou po parfému, který by podrthl a vyjádřil mou osobnost. Na ten jsem bohužel nenarazila na českém, ani zahraničním trhu. Zároveň mi v tomto odvětí chyběla značka, která žije s lidmi, prožívá s nimi každý okamžiky jejich slastí i strastí a dělá věci bez kompromisů. Rozhodla jsem se, že parfémy Oraculum budou unikátní nejen kvalitou. Že budou mít vysoký podíl vonných esencí, který není v kategorii standardem. Rozhodla jsem se, že parfémem to nekončí a budování komunity kolem značky Oraculum vnímám jako další krok v budování této značky. 

Chtěla jsem vytvořit něco, co s vámi bude oslavovat každodennost ve vší její kráse.

Host od 20. 5. 2023 do 20. 5. 2024

Obchod

Jsme sdílený projekt osmi českých designerů, doplněný o jednu maďarskou značku, fungující od roku 2015. Najdete u nás vše od oblečení, přes šperky, obuv, kabelky až po brýlové obroučky a bytový design. Podporujeme lokální tvorbu společně s kvalitou a šetrným přístupem k přírodě a okolí. Sídlíme v minimalistickém prostoru v centru Prahy na adrese Klimentská 3, kde je Vám k dispozici každý den přímo jeden z designerů, proto je zaručeno, že se Vám dostane té nejlepší a nejkvalitnější péče. 

Každé tři měsíce nabízíme prostor hostující značce, která u nás představí svou nejnovější kolekci a obohatí náš showroom o další zajímavý element. 

Adresa otevřít mapu

Klimentská 3

Praha 1

Telefon

+420 605 047 771

E-mail

showroomdot@gmail.com

Zodpovědná osoba

Zuzana Basterrech

Chelčického 14, Praha 3, 130 00

IČO 02081750 

Otevírací hodiny

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
.
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00


Chcete být informováni o našich VIP akcích a nových designérských projektech?