SHOWROOM.

WODD

WODD

Kabelky jen ze tří ingrediencí – dřeva, kůže a originality

V rodinné firmě tvoříme originální dřevěné kabelky s elegantním a nadčasovým designem. Dva roky jsme pracovali na vývoji jedinečného designu s mnoha původními detaily. Všechny kabelky vyrábíme ve vlastní dílně v České republice. Máme úplnou kontrolu nad procesem výroby. Proto si můžete být jisti, že s kabelkou WODD získáváte originální šperk ze dřeva a kůže. Vaše nová kabelka bude jediná na světě.

Pečlivá ruční práce

Každé kabelce věnujeme desítky hodin ruční práce. Do každého dřevěného dílu vyvrtáme 350 dírek. Ano, ručně. Koženou část přišíváme k dřevěnému tělu kabelky sedlářským stehem. Ručně šijeme také uši. Na každé kabelce najdete přibližně 1000 ručních stehů. Rozhodli jsme se pro ruční šití, tradiční řemeslo náročné na čas a soustředění. Tady se opravdu nedá nic uspěchat.

Harmonie dřeva a kůže

Čím je to dřevo barvené? Přírodou! Dřevo nebarvíme. Nemáme k tomu důvod. Kabelky WODD barví příroda, ne chemie. Záleží nám na tom, aby vám kabelka dělala radost mnoho let. Proto nakupujeme nejkvalitnější anilinovou kůži u špičkového evropského výrobce se 150letou tradicí. S kabelkou WODD máte přírodu stále na dosah.

Elegantní a praktické zavírání

Dřevo není to jediné, co činí kabelku WODD jedinečnou. Zkonstruovali jsme originální magnetické zavírání, které máme chráněné patentem. Praktické, elegantní a bezpečné. Funguje dokonale ve spojení s dřevěným dílem kabelky. Věříme, že si budete otevírání a zavírání kabelky jednou rukou s potěšením užívat.

Doživotní servis zdarma

S kabelkou WODD získáváte bezplatný doživotní servis. O svou kabelku nemusíte mít starost. Pokud chcete mít kabelku stále jako novou, stačí nám ji předat, a my vám ji ZDARMA uvedeme do nejlepší možné kondice. O servis si můžete říct pokaždé, kdy to uznáte za vhodné.

Luxusní také uvnitř

Kabelky WODD jsou dokonalé i na místech, které nejsou na první pohled vidět. Vnitřní prostor vyplňuje sametově hebká kůže na měkkém polstrování. Ten pocit vám udělá radost pokaždé, když do kabelky vložíte ruku. 

Nožky z ebenového dřeva

Nožky jsme vyrobili z ebenu, z velmi vzácného a odolného dřeva. Eben skvěle plní svůj účel, a nožky díky němu zůstanou krásné napořád. 

Povrch ošetřen přírodním olejem

Povrch dřeva ošetřujeme přípravkem z přírodních olejů a vosků, které se používají při výrobě potravin a kosmetiky. Věříme, že jsou tyto složky výborné i pro ochranu naší kabelky. Povrchová úprava splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro použití na dětských hračkách. Tato přírodní bezbarvá vrstva skvěle ochrání vaši kabelku před sluncem, vodou a povětrnostními vlivy.

Název značky WODD

Především je to přesmyčka. Většina lidí si možná při prvním pohledu ani nevšimne, že nejde o slovo WOOD. Název vyslovujeme vód. V angličtině slovo „odd” znamená „zvláštní, neobvyklý”. Když před něj dáme „W” (W jako wood), vznikne nám vlastně zkratka „wood odd“. Takže něco jako zvláštní, neobvykle použité dřevo. A to přesně je u našich kabelek. Je to tedy přesmyčka i zkratka, která dává smysl. Slovo WODD navíc pěkně vypadá. 

Host od 7. 4. 2022 do 7. 6. 2022

Obchod

Jsme sdílený projekt osmi českých designerů, doplněný o jednu maďarskou značku, fungující od roku 2015. Najdete u nás vše od oblečení, přes šperky, obuv, kabelky až po brýlové obroučky a bytový design. Podporujeme lokální tvorbu společně s kvalitou a šetrným přístupem k přírodě a okolí. Sídlíme v minimalistickém prostoru v centru Prahy na adrese Klimentská 3, kde je Vám k dispozici každý den přímo jeden z designerů, proto je zaručeno, že se Vám dostane té nejlepší a nejkvalitnější péče. 

Každé tři měsíce nabízíme prostor hostující značce, která u nás představí svou nejnovější kolekci a obohatí náš showroom o další zajímavý element. 

Adresa otevřít mapu

Klimentská 3

Praha 1

Telefon

+420 605 047 771

E-mail

showroomdot@gmail.com

Zodpovědná osoba

Zuzana Hartlová

Chelčického 14, Praha 3, 130 00

IČO 02081750 

Otevírací hodiny

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
13:00 - 21:00
11:00 - 19:00
11:00 - 19:00
zavřeno

Chcete být informováni o našich VIP akcích a nových designérských projektech?